قوانین ثبت سفارش و پرداخت

برای ثبت سفارش لازم است تا از طریق آیدی تلگرام تایید شده توسط وبسایت (voicenegar_order) با اپراتور مربوطه هماهنگی کرده و فایل های مرتبط با سفارش خود را بفرستید. فایل ها توسط اوپراتور بررسی و قیمت گذاری شده و در صورت تایید لینک پیش پرداخت برای شما ارسال خواهد شد.
شما می توانید برای هر سفارش دو روش پرداختی کارت به کارت و یا لینک درگاه پرداخت را انتخاب نمایید.
مبلغ پیش پرداخت ۲۵ درصد مبلغ کامل هر سفارش است و الباقی بصورت پرداخت نهایی بعد از آماده سازی سفارش و قبل از ارسال آن به شما از شما دریافت می گردد.
شما می توانید جهت حصول اطمینان از کیفیت کار قبل از پرداخت نهایی مبلغ سفارش، از اوپراتور تقاضای ارسال نمونه سفارش نمایید. بدیهی است تصویری از سفارش شما یا قسمتی از آن بصورت فایل غیر قابل ویرایش برای شما ارسال خواهد شد. در هر صورت ارسال فایل قابل ویرایش و کامل به شما در صورت پرداخت کامل مبلغ میسر است.

قوانین انجام سفارش

پس از دریافت سفارش حداکثر تا ۴۸ ساعت فرصت دارید تا آن را از نظر وجود ایراد یا اشکال بررسی کنید. در صورت وجود هر مشکلی ما آن را برای شما اصلاح می کنیم. متاسفانه به دلیل حجم بالای سفارشات امکان اصلاح سفارش پس از مدت تعیین شده وجود نخواهد داشت.
زمان تقریبی اعلام شده توسط ما برای انجام سفارش شما از لحظه پرداخت مبلغ پیش پرداخت محاسبه می شود.
شما تا حداکثر ۸ ساعت پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ پیش پرداخت فرصت دارید تا آن را کنسل کنید. در صورت لغو کردن سفارش مبلغ پیش پرداخت ظرف یک روز کاری به شماره کارت ارسالی شما واریز خواهد شد. توجه کنید تنها سفارشات بدون مدت محدود (مهلت ارسال بیشتر از ۳ روز) مشمول این قانون می شود.

فهرست